Tolmuimeja Vorwerk Kobold VT300 koos automaatse elektriharjaga EB400

Tootekood: 61454X
Kaubamärk: Vorwerk
Ühik: tk
Hind:
899,00 €
Kogus: - +

Vorwerk Kobold VT300 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas kanistertolmuimeja. EB400 pöördhari tuvastab põrandakatte ning valib sobiva harja ning suudmiku asendi automaatselt. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Vorwerk Kobold VT300 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või igapäevaseks asendamatuks abivahendiks puhastusettevõttesse, hotelli, kauplusesse.

Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas tolmuimeja. Lisades vajaliku otsiku, võimaldab see mugavalt tolmu imeda erinevatelt põrandakatetelt, kui ka keeruliselt ligipääsetavatest kohtadest. Lisaks tõeliselt ainulaadne tolmuimemine koos mopiga põrandapesemisega - see aitab oluliselt aega säästa. Tekstiilpindade kuivpuhastus võimaldab eemaldada vaipkatetelt ja madratsitelt lisaks tolmulestadele orgaanilised jäägid ning mustuse. 

AUTOMAATNE ELEKTRIHARI imeb ühesuguse võimsusega vaippõrandatelt ja kõva kattega põrandatelt. Vaipade eriti põhjaliku puhastamise jaoks on see hari varustatud eraldi mootoriga, mis käitab integreeritud rullharja. Tänu oma mitmekülgsele funktsionaalsusele sobib automaatne elektrihari kasutamiseks enamusel põrandatel.
Kobold EB400 automaatne elektrihari mitte ainult ei ime tolmu ja mustust, vaid „kammib” samaaegselt vaipa pöörleva rullharjaga. Selliselt puhastatakse vaiba sügavamaid kihte ja eemaldatakse kinnijäänud mustus.
Põranda puhastamiseks automaatse elektriharja abil saate kasutada erinevaid töörežiime. Valitud töörežiimi näidatakse ekraanil. Hari tuvastab ise automaatselt oma anduriga ära põrandaliigi ja seadistab harjad vastavalt sellele, kas tegu on kõva kattega põrandaga või vaippõrandaga. Automaatne elektrihari käivitab põrandaliigi intelligentse tuvastamise kohe, kui lülitate tolmuimeja pealüliti kaudu sisse. Kui hari tuvastab ära vaippõranda, liigub imemisava allapoole ja hari puudutab vaippõrandat. Kõva kattega põranda puhul liiguvad tugirull ja eesmine harjariba koos tihendusribaga välja ja tagumine tihendusriba kaldub 90° andes nii alati maksimaalselt parima puhastustulemuse.

Komplektis on Vorwerk Kobold tolmuimeja imur VT300, automaatne elektrihari EB400, toitejuhe 10 m, filtrikotid 6 tk.

Soovi korral saab juurde valida veel teisi lisaseadmeid ja -otsikuid põranda pesemiseks, tolmu võtmiseks põrandast kõrgemal või autos jm.

Selleks, et oleksite ka tulevikus oma Vorwerki seadmega sama rahul nagu esimesel päeval, soovitame me teil kasutada meie originaalhooldusvahendeid ja -kulumaterjale. Neid saate hiljem lihtsalt juurde tellida meie kodulehelt või siis otse meiega ühendust võttes.

 

Energiatõhususe klass A
Hõrendus 160 hPa
Imemisvõimsus 280 W
Kaabli pikkus 10 m
Kaal 4,8 kg
Kõrgus 15cm
Mõõdud PXL 21x85/109 cm
Mootori võimsus 50-700W + 70W EB400
Müratase 78 dB
Õhu hulk 44,5 l/s
Pretensiooni esitamise aeg (aastat) 2
Tolmukoti maht 2,2 l
Sarnased tooted

Vorwerk Kobold VK200 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas püstine tolmuimeja. Kõvakattega põranda otsik HD60 imeb ühtlaselt tugevalt laialt pinnalt ning puuduvad ummistusaltid võllid ning harjad. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Tootekood: 34276
479,00 €

Väike ja kompaktne akuga puruimeja, mida saab kasutada igas asendis - alt üles, ülevalt alla või horisontaalselt! Sobib igasse majapidamisse ning isegi jämedama puru imemiseks.
Atraktiivse disainiga väike kuid võimas akuga puruimeja VORWERK VC100 Kobold.
Kaasaegne välimus sobib harmooniliselt igasse majapidamisse. KOBOLD VC100 Käsitolmuimejat võib puru imedes hoida püstiasendis, horisontaalselt või isegi tagurpidi.
Lihtne kasutada.
Ideaalne kaalujaotus ja käepideme asetsus muudab puruimeja kasutamise kergeks. 
Optimeeritud imemisvõimsus. KOBOLD VC100 puruimejal on kaks imemise taset, et saaks lihtsalt sisse imeda ka suuremaid tükke. Võimas liitium-ioonaku on töökindel ja seda saab järjest kasutada isegi kuni 20 minutit.
Tänu kompaktsele ja mugavale hoidikule koos aku laadimisega on KOBOLD VC100 puruimeja alati kasutusvalmis. 
Vorwerk on 130 aasta vanuste traditsioonidega ettevõte. Saksa ettevõttele omaselt on tagatud kvaliteetne tehniline tugi ning järelhooldus.

Tootekood: 60779 ,   EAN: 1703385220911
139,00 €

Vorwerk Kobold aknapesur VG100 võimaldab klaaspindade puhastamist ühe mugava töövõttena: niisutab pinna, eemaldab mustuse ja imeb musta vee ära kuivatades ka ühtlasi pinna! See tähendab, et akende pesemisele kulub poole vähem aega! 

Tootekood: 60743
249,00 €