Aknapesur VORWERK Kobold VG100

Tootekood: 60743
Kaubamärk: Vorwerk
Hind:
249,00 €
Kogus: - +

Vorwerk Kobold aknapesur VG100 võimaldab klaaspindade puhastamist ühe mugava töövõttena: niisutab pinna, eemaldab mustuse ja imeb musta vee ära kuivatades ka ühtlasi pinna! See tähendab, et akende pesemisele kulub poole vähem aega! 

KOLM-ÜHES-TÖÖVÕTE 
Aknapesur Vorwerk Kobold VG100 on loodud aega säästma. Ühe töövõttena niisutatakse, puhastatakse ja kuivatatakse klaaspind. 

KAKS KORDA KIIREMINI 
Mugava aknapesuriga Kobold VG100 saavad aknad puhtaks ja triipudevabaks poole kiiremini kui traditsioonilisel viisil pestes. 

VÄGA TÕHUS
Aknapesuriga VG100 võimaldab vett säästa: 20 m² pinna pesemiseks kulub ainult 80 ml vett ja 5 ml klaasipesukonsentraati GC100! Saab ka lihtsalt veega ilma kemikaale lisamata klaase pesta! 

LIHTNE TÄITA
Innovatiivne aknapesurit Kobold VG100 saab täita veega. Üks täitekord võimaldab pesta ca 20 m² klaaspinda. Konteineril on 2 eraldi kambrit - üks puhtale veele ja teine mustale veele.   

ASETA LIHTSALT VEEKONTEINER OMA PESASSE
Kui veekonteiner on oma kohale asetatud, siis oota 15 sekundit ja võibki alustada! Vajuta nuppu ning võimas 30 W mootor käivitub. Täislaetud akuga aknapesur töötab ca 30 minutit, mis annab piisavalt aega akende pesemiseks. 

MIKROFIIBRIST MOPP 
Innovatiivsest mikrofiiberkiust mopp teeb omakorda aknapesu lihtsamaks. Sa ei pea seda pesemise ajal vahetama, sest mopp imeb enda sisse piisavalt niiskust ja mustust, ilma et see pesutulemust mõjutaks. Aknapesemise moppi võib pärast pesumasinas pesta.  

IDEAALNE TULEMUS
Liigutades aeglaselt ja kergelt vajutades aknapesurit VG100 akna pinnal ülevalt alla eemaldab mikrofiibrist mopp klaasilt mustuse ja samal ajal imeb sisse üleliigse vee. Nii lihtne ja geniaalne! 

LIHTSAM KUI KUNAGI VAREM
Tänu kompaktsele disainile on aknapesurit lihtne kasutada. Seda saab kasutada ka ühe käega. Akna pesemine on lihtsam kui kunagi varem! Lisaks saab soovi korral juurde soetada ka teleskoop-varre, mis võimaldab mugavalt ka kõrgeid pindu pesta.

Vorwerk on 130 aasta vanuste traditsioonidega ettevõte. Saksa ettevõttele omaselt on tagatud kvaliteetne tehniline tugi ning järelhooldus.

Vorwerk aknapesuri VG100 kasutusjuhend

Tootja kodulehtHarjavabad mootorid 0
Kaal 995 g
Kõrgus 110 mm
Mõõdud PXL 190 X 140 mm
Mootori võimsus 30 w
Müratase 74 dbA
Tööaeg ühe laadimisega 30 min
Sarnased tooted

Väike ja kompaktne akuga käsitolmuimeja, mida saab kasutada igas asendis - alt üles, ülevalt alla või horisontaalselt! Sobib igasse majapidamisse ning isegi jämedama puru imemiseks.
Atraktiivse disainiga väike kuid võimas akuga puruimeja VORWERK VC100 Kobold.
Kaasaegne välimus sobib harmooniliselt igasse majapidamisse. KOBOLD VC100 Käsitolmuimejat võib puru imedes hoida püstiasendis, horisontaalselt või isegi tagurpidi.
Lihtne kasutada.
Ideaalne kaalujaotus ja käepideme asetsus muudab puruimeja kasutamise kergeks. 
Optimeeritud imemisvõimsus. KOBOLD VC100 puruimejal on kaks imemise taset, et saaks lihtsalt sisse imeda ka suuremaid tükke. Võimas liitium-ioonaku on töökindel ja seda saab järjest kasutada isegi kuni 20 minutit.
Tänu kompaktsele ja mugavale hoidikule koos aku laadimisega on KOBOLD VC100 puruimeja alati kasutusvalmis. 
Vorwerk on 130 aasta vanuste traditsioonidega ettevõte. Saksa ettevõttele omaselt on tagatud kvaliteetne tehniline tugi ning järelhooldus.

Tootekood: 60779 ,   EAN: 1703385220911
139,00 €

Vorwerk Kobold VK200 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas püstine tolmuimeja. Kõvakattega põranda otsik HD60 imeb ühtlaselt tugevalt laialt pinnalt ning puuduvad ummistusaltid võllid ning harjad. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Tootekood: 34276
479,00 €